Wiper seal RSP-90X102X5-FPM
Part number : RSP-90X102X5-FPM
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSP-90X102X5-FPM  has an inner diameter of 90 mm, an outer diameter of 102 mm and a thickness of 5 mm. It is made of FPM.
  2 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    90  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    102  MM
  • THICKNESS
    5  MM
  • MATERIAL
    FPM
  • WEIGHT
    18  G
Description