Wiper seal RSE-10X18X4-7-NBR90
Part number : RSE-10X18X4-7-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSE-10X18X4-7-NBR90  has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 18 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.