Wiper seal RIA-36X46X7-10-NBR90
Part number : RIA-36X46X7-10-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-36X46X7-10-NBR90  has an inner diameter of 36 mm, an outer diameter of 46 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.