Wiper seal RIA-30X45X5-8-NBR90
Part number : RIA-30X45X5-8-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-30X45X5-8-NBR90  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 45 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.