Wiper seal RDI-25X37X6-9-PU97
Part number : RDI-25X37X6-9-PU97
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDI-25X37X6-9-PU97  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 37 mm and a thickness of 6 mm. It is made of PU.