Rotary shaft seal OAS-70X95X8-NBR
Part number : OAS-70X95X8-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-70X95X8-NBR  has an inner diameter of 70 mm, an outer diameter of 95 mm and a thickness of 8 mm. It is made of NBR.