Rotary shaft seal OAS-43X75X10-FPM
Part number : OAS-43X75X10-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-43X75X10-FPM  has an inner diameter of 43 mm, an outer diameter of 75 mm and a thickness of 10 mm. It is made of FPM.