Rotary shaft seal OA-120X150X12-FPM
Part number : OA-120X150X12-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-120X150X12-FPM  has an inner diameter of 120 mm, an outer diameter of 150 mm and a thickness of 12 mm. It is made of FPM.