Rotary shaft seal ASP-28X40X6-NBR
Part number : ASP-28X40X6-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference ASP-28X40X6-NBR  has an inner diameter of 28 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 6 mm. It is made of NBR.