Pneumatic seal CL-25.40X82.55X20.62-NBR90
Part number : CL-25.40X82.55X20.62-NBR90
GEN
Description
The Pneumatic Seal with the reference CL-25.40X82.55X20.62-NBR90  has an inner diameter of 25.4 mm, an outer diameter of 82.55 mm and a thickness of 20.62 mm. It is made of NBR.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    25.4  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    82.55  MM
  • THICKNESS
    20.62  MM
  • WEIGHT
    5  G
Description