Other seal G35X45X4-INA
Part number : G35X45X4-INA
INA
Description
The Other Seal with the reference G35X45X4-INA  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 45 mm and a thickness of 4 mm.
  5 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6206-SKF SKF
DEEP GROOVE BALL BEARING 6206-SKF
Wiper seal - RIA-35X45X7-10-NBR90 GEN
WIPER SEAL RIA-35X45X7-10-NBR90
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    45  MM
  • THICKNESS
    4  MM
  • WEIGHT
    5  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description