Hydraulic seal UTS-45X55X10-PU94
Part number : UTS-45X55X10-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UTS-45X55X10-PU94  has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 55 mm and a thickness of 10 mm. It is made of PU.