Hydraulic seal US-16X22X5-5.50-NBR90
Part number : US-16X22X5-5.50-NBR90
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-16X22X5-5.50-NBR90  has an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.