Hydraulic seal UP-14X26X5-NBR90
Part number : UP-14X26X5-NBR90
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UP-14X26X5-NBR90  has an inner diameter of 14 mm, an outer diameter of 26 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.