Rod end TAPR GIHRK50-DO
Part number : GIHRK50-DO
GEN
Description
The Rod End Tapr known as GIHRK50-DO Generic has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 75 mm and a thickness of 35 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    50  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    75  MM
  • THICKNESS
    35  MM
  • TYPE
    TAPR
  • THREAD
    Right-hand thread
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description