Rod end GE GE50-ET-2RS
Part number : GE50-ET-2RS
GEN
Description
The Rod End Ge known as GE50-ET-2RS Generic has an inside diameter of 50 mm, an outside diameter of 75 mm and a thickness of 35 mm.
  10 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Internal circlip - CIRCLIP-INT-62 GEN
INTERNAL CIRCLIP CIRCLIP-INT-62
2 2
Rod end GE - GE40UK-2RS GEN
Waterproof
ROD END GE GE40UK-2RS
  • WEIGHT
    542  G
    1
  • STANDARD
    No standard
Description