Rod end GE GE35-SX-INA
Part number : GE35-SX-INA
INA
Description
The Rod End Ge known as GE35-SX-INA INA has an inside diameter of 35 mm, an outside diameter of 62 mm and a thickness of 18 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    62  MM
  • THICKNESS
    18  MM
  • WEIGHT
    272  G
  • LUBRICATION
    with
Description