Rod end GE GE30-UK-2RS-INA
Part number : GE30-UK-2RS-INA
INA
Description
The Rod End Ge known as GE30-UK-2RS-INA INA has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 47 mm and a thickness of 22 mm.
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    47  MM
  • THICKNESS
    22  MM
  • WEIGHT
    140  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
Description