Rod end GE GE17ES-2RS-IKO
Part number : GE17ES-2RS-IKO
IKO
Description
The Rod End Ge known as GE17ES-2RS-IKO IKO has an inside diameter of 17 mm, an outside diameter of 30 mm and a thickness of 14 mm.