Rod end GE GE17-DO-INA
Part number : GE17-DO-INA
INA
Description
The Rod End Ge known as GE17-DO-INA INA has an inside diameter of 17 mm, an outside diameter of 30 mm and a thickness of 14 mm.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Rod end GE - DGE17-ES-DURBAL DURBAL
ROD END GE DGE17-ES-DURBAL
TECHNICAL DATA
  • INSIDE DIAMETER
    17  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    14  MM
Description