Rod end GE GE12-TXGR-SKF
Part number : GE12-TXGR-SKF
SKF
Description
The Rod End Ge known as GE12-TXGR-SKF SKF has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 22 mm and a thickness of 10 mm.