Rod end GE GE100-UK-2RS-DUNLOP
Part number : GE100-UK-2RS-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Ge known as GE100-UK-2RS-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 100 mm, an outside diameter of 150 mm and a thickness of 70 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end GE - GE70-ES-2RS GEN
Waterproof
ROD END GE GE70-ES-2RS
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    100  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    150  MM
  • THICKNESS
    70  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    4415  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description