Needle roller and cage assemblies K60X65X30-INA
Part number : K60X65X30-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K60X65X30-INA INA, has an inner diameter of 60 mm, an outer diameter of 65 mm and a thickness of 30 mm.