Needle roller and cage assemblies K45X50X32-TV-INA
Part number : K45X50X32-TV-INA
INA
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K45X50X32-TV-INA INA, has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 32 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Ball - BA-5-INOX-AISI420 GEN
BALL BA-5-INOX-AISI420
5 5
Rotary shaft seal - DC-70X90X10-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL DC-70X90X10-NBR
TECHNICAL DATA
  • OUTSIDE DIAMETER
    50  MM
  • THICKNESS
    32  MM
  • WEIGHT
    40  G
Description