Axial needle roller AZK19025520-IKO
Part number : AZK19025520-IKO
IKO
Description
The Axial Needle Roller, known as AZK19025520-IKO IKO, has an inner diameter of 190 mm, an outer diameter of 255 mm and a thickness of 20 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    190  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    255  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    3100  G
Description