Replacement insert SR80M-COOPER
Part number : SR80M-COOPER
COOPER
Description
The SR80M-COOPER COOPER Replacement Insert measures 80 mm inside diameter, 108 mm outside diameter and 8 mm in thickness. It is made of .
  8 to 10 days (3 days ago )
logo_delivery Last departure in
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    80  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    108  MM
  • THICKNESS
    8  MM
  • WEIGHT
    20  G
  • PACKAGING
    2
  • STANDARD
    No standard
Description