Replacement insert SR50M-COOPER
Part number : SR50M-COOPER
COOPER
Description
The SR50M-COOPER COOPER Replacement Insert measures 50 mm inside diameter, 80 mm outside diameter and 6 mm in thickness. It is made of .
  8 to 10 days (3 days ago )
logo_delivery Last departure in
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    50  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    80  MM
  • THICKNESS
    6  MM
  • WEIGHT
    10  G
  • PACKAGING
    2
  • STANDARD
    No standard
Description