Replacement insert SR40M-COOPER
Part number : SR40M-COOPER
COOPER
Description
The SR40M-COOPER COOPER Replacement Insert measures 40 mm inside diameter, 60 mm outside diameter and 6 mm in thickness. It is made of .
  8 to 10 days (3 days ago )
logo_delivery Last departure in
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    40  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    60  MM
  • THICKNESS
    6  MM
  • WEIGHT
    10  G
  • PACKAGING
    2
  • STANDARD
    No standard
Description