Deep groove ball bearing B20-122D-PFI
Part number : B20-122D-PFI
PFI
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as B20-122D-PFI from the brand PFI, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 16 mm.