Deep groove ball bearing AY28ZZ-EZO
Part number : AY28ZZ-EZO
EZO
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as AY28ZZ-EZO from the brand EZO, has an inner diameter of 28 mm, an outer diameter of 45 mm and a thickness of 9 mm.