Deep groove ball bearing 63-22-DDU-NSK
Part number : 63-22-DDU-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 63-22-DDU-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 56 mm and a thickness of 16 mm.