jonc d'arrêt BR103-INA
Part number : BR103-INA
INA
Description
Jonc D'arrêt BR103-INA, Inside diameter 103 mm, Outside diameter 106.3 mm, Thickness 2.5 mm
  2 parts in stock (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Tapered roller bearing - 33122 GEN
TAPERED ROLLER BEARING 33122
Thrust washer - WS110145-IKO IKO
THRUST WASHER WS110145-IKO
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    103  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    106.3  MM
  • THICKNESS
    2.5  MM
  • WEIGHT
    19  G
  • PACKAGING
    1
Description