Oil filled plain bronze bush BMF15-21-32
Part number : BMF15-21-32
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BMF15-21-32 Generic has an inside diameter of 15 mm, an outside diameter of 21 mm and a length of 32 mm. It is manufactured in .
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ15-22-22 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ15-22-22
Deep groove ball bearing - 98202 GEN
DEEP GROOVE BALL BEARING 98202
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    21  MM
  • THICKNESS
    32  MM
  • WEIGHT
    46  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description