Needle roller and cage assemblies K55-63-20-SKF
Part number : K55X63X20-SKF
SKF
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K55-63-20-SKF SKF, has an inner diameter of 55 mm, an outer diameter of 63 mm and a thickness of 20 mm.