Deep groove ball bearing 6202-47-ZZ-ZEN
Part number : 6202-2Z-OD47-ZEN
ZEN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6202-47-ZZ-ZEN from the brand ZEN, has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 11 mm.