Yoke type track roller NATV40-PP-A-INA
Part number : NATV40-PP-A-INA
INA
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NATV40-PP-A-INA INA, has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 80 mm and a thickness of 32 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    40  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    80  MM
  • THICKNESS
    32  MM
  • WEIGHT
    82  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description