Rod end GE GE140-UK-2RS-C-INA
Part number : GE140-UK-2RS-C-INA
INA
Description
The Rod End Ge known as GE140-UK-2RS-C-INA INA has an inside diameter of 140 mm, an outside diameter of 210 mm and a thickness of 90 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
  • INSIDE DIAMETER
    140  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    210  MM
  • THICKNESS
    90  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    12000  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description