Deep groove ball bearing 6304-17-2RS
Part number : CS141199
GEN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6304-17-2RS from the brand Generic, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 15 mm.