Wiper seal RIA-8X14X3.50-5-NBR90
Part number : RIA-8X14X3.50-5-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-8X14X3.50-5-NBR90  has an inner diameter of 8 mm, an outer diameter of 14 mm and a thickness of 3.5 mm. It is made of NBR.