Wiper seal RIA-22X30X4-5-NBR90
Part number : RIA-22X30X4-5-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-22X30X4-5-NBR90  has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.