Wiper seal RDE-38X48X4-5.80-NBR90
Part number : RDE-38X48X4-5.80-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDE-38X48X4-5.80-NBR90  has an inner diameter of 38 mm, an outer diameter of 48 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.