Rotary shaft seal OAS-42X58X13-NBR
Part number : OAS-42X58X13-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-42X58X13-NBR  has an inner diameter of 42 mm, an outer diameter of 58 mm and a thickness of 13 mm. It is made of NBR.