Rotary shaft seal CD-30X37X4-NBR
Part number : CD-30X37X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-30X37X4-NBR  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 37 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.