Needle roller and cage assemblies K32-37-13-SKF
Part number : K32-37-13-SKF
SKF
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K32-37-13-SKF SKF, has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 37 mm and a thickness of 13 mm.