Axial needle roller AZK20034015-IKO
Part number : AZK20034015-IKO
IKO
Description
The Axial Needle Roller, known as AZK20034015-IKO IKO, has an inner diameter of 200 mm, an outer diameter of 340 mm and a thickness of 15 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    200  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    340  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    6120  G
Description