Oil filled plain bronze bush BNZ7-14-10
Part number : BNZ7-14-10
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ7-14-10 Generic has an inside diameter of 7 mm, an outside diameter of 14 mm and a length of 10 mm. It is manufactured in .
  2 parts in stock (1 day ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ7-13-22 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ7-13-22
Rotary shaft seal - OAS-10X16X4-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-10X16X4-NBR
  • INSIDE DIAMETER
    7  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    14  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • WEIGHT
    9  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description