Wiper seal RSE-25X33X4-7-PU94
Part number : RSE-25X33X4-7-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSE-25X33X4-7-PU94  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 33 mm and a thickness of 4 mm. It is made of PU.