Wiper seal RIN-17X22X5-7-NBR90
Part number : RIN-17X22X5-7-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIN-17X22X5-7-NBR90  has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.