Wiper seal RDE-67X77X6-8-PU94
Part number : RDE-67X77X6-8-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDE-67X77X6-8-PU94  has an inner diameter of 67 mm, an outer diameter of 77 mm and a thickness of 6 mm. It is made of PU.
  20 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    67  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    77  MM
  • THICKNESS
    6  MM
  • WEIGHT
    7  G
Description