Wiper seal RAK-40X52X6-PU94
Part number : RAK-40X52X6-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RAK-40X52X6-PU94  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 6 mm. It is made of PU.